مسابقه بین المللی تجربه های موفق ۲۰۱۴ – ابوظبی

مسابقه بین المللی تجربه های موفق 2014 ابوظبی ، ۴ آذر ماه ۱۳۹۳ :

مسابقه بین المللی تجربه های موق سازمان ها را تشویق می کند تا بهترین عملکرد اجرایی و مدیریتی خود، فرآیندها، سیستم ها، ابتکارات و یادگیری از دیگر تجربیات موفق را با دیگران تسهیم کنند.

این مسابقه فرصتی را برای گرامیداشت دستاوردهای افراد و سازمان ها در ایجاد و مدیریت ابتکارات و روش های نوآورانه فراهم می آورد.

سومین دوره مسابقات بین المللی تجربیات برتر در ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۳ در اتاق بازرگانی ابوظبی برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال پروژه ها برای شرکت در این مسابقه تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ مطابق با ۱۸ آگوست ۲۰۱۴ می باشد. داوران مسابقه مقالات ارسالی را تا تاریخ ۱۰ شهریور مورد ارزیابی قرار می دهند و از شرکت کنندگانی که دارای استاندارد لازم باشند برای حضور دعوت به عمل خواهد آمد.

مسابقه بین المللی تجربیات برتر توسط مرکز سرآمدی تحقیقات سازمانی COER نیوزیلند، پیشگامان منابع بهبود عملکرد کسب و کار استرالیا و  BPIR.com  بنیان گذاری شده است و اجرا می گردد.

این مسابقه که توسط اتاق بازرگانی ابوظبی و شبکه جهانی بهینه کاوی حمایت می شود، شرکت کنندگان را ترغیب می کند تا فعالیت های کاری خود را به اشتراک بگذارند. این امر سازمان ها را کمک خواهد کرد تا نتایج عملکرد کسب و کار خود را به سرعت بهبود بخشند.

مزایای شرکت در مسابقه بین المللی  تجربه های موفق ۲۵ Nov 2014 ابوظبی ، ۴ آذر ماه ۱۳۹۳ :

·         هدایت سازمان در تشخیص  نقاط قوت و ضعف خود که از این طریق به افراد و گروه های سازمان کمک می کند تا مسیر های موفق کاری آینده را شناسایی کنند.

·         ایجاد سطوح انگیزشی جدید در کارکنان و ترغیب آنها به تلاش بیشتر و انجام خود ارزیابی از طریق قرار دادن آنها در موقعیت های پاسخ گویی به این قبیل سوالات که آیا فعالیت های کاری در بهترین سطح ممکن خود اجرا می شوند یا خیر

·         دریافت بازخورد از کارشناسان بین المللی در مورد چگونگی ارتقای پایدار سطح فعالیت های سازمانی

·         آگاهی از فعالیت های  موثر در بهبود و ابتکارات سازمانی در سطح داخلی و بین المللی

تمام متقاضیانی که به دور دوم راه می یابند گواهی تقدیر دریافت خواهند کرد

فیلم ویدیویی مقالات ارائه شده متقاضیانی که به دور دوم راه یافته اند و نیز فیلم کامل مسابقه تجارب برتر در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. این مجموعه از تجارب موفق به متقاضیان کمک خواهد کرد تا فرآیندها و تجارب کسب و کار خود را بهبود بخشند.

دریافت معرفی نامه از مسابقات بین المللی تجربیات موفق  برای حضور در سایر رقابت های بین المللی (حداکثر ۵ مسابقه) به صورت رایگان برای بررسی، بازبینی و رقابت با سایر تجربه های ارائه شده در این رقابت ها، از دیگر مزایا برای متقاضیانی است که به دور دوم راه می یابند.

راه یافتگان به دور نهایی مسابقه بین المللی تجارب برتر مجوز حضور در مراسم معتبر اهدای جوایز "جایزه سرآمدی شیخ خلیفه ابوظبی" را دریافت خواهند کرد و برنده نهایی یک رمز عبور و حق استفاده رایگان یک ساله برای BPIR.com در یافت می­کند.

راه یافتگان به دور نهایی و برندگان نهایی از طیف وسیعی از تبلیغات رسانه ای منطقه ای و بین المللی برخوردار خواهند شد.

مسابقه تجربیات برتر و جایزه جهانی بهینه کاوی در دو مرحله برگزار می شود :

مرحله اول: مستندسازی تجارب برتر۲۰۱۴

آخرین مهلت  ارسال تجارب برتر برای مسابقه بین المللی تجارب برتر در ابوظبی و جایزه بین المللی بهینه کاوی در فلوریدا، امریکا

شرکت کنندگان موظفند تا از طریق فرم مربوطه، تجربه برتر خود را به دبیرخانه حداکثر تا تاریخ ۱۰ مرداد جهت ارسال معرفی نمایند. هر سازمان می تواند حداکثر سه پروژه ارایه نماید.

آخرین مهلت ارسال پروژه ها تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ مطابق با ۱۸ آگوست ۲۰۱۴ می باشد.

یک هیئت بین المللی پروژه های ارسال شده را تا تاریخ ۱۰ شهریور ماه ارزیابی خواهند نمود و از سازمان هایی که دارای استاندارد لازم باشند برای حضور در مسابقه بین المللی تجارب برتر و جایزه جهانی بهینه ­کاوی دعوت به عمل خواهد آمد.

شرکت کنندگانی که به مرحله دوم راه می یابند موظفند تا هزینه ثبت نام در کنفرانس – معادل ۷۷۵ دلار امریکا – را پرداخت نمایند .این هزینه تا تاریخ ۲۸ شهریور ماه قابل پرداخت است و با پرداخت آن هر سازمان مجاز است برای حداکثر ۵ نفر از کارکنان خود اجازه ورود به کنفرانس دریافت نماید.

مرحله دوم مسابقه بین المللی تجارب برتر: ارائه تجارب برتر ۲۰۱۴- ابوظبی ۴ اذر ماه ۱۳۹۳

زمان ۴ اذر ماه ۱۳۹۳

محل برگزاری : اتاق بازرگانی ابوظبی- امارات متحده عربی

از شرکت هایی که پروژه های آنها به مرحله دوم راه یابند، دعوت به عمل خواهد آمد تا تجربیات خود را در مدت زمان ۸ دقیقه ارائه نمایند.که این پروژه ها توسط یک هیئت کارشناسان بین المللی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

مرحله دوم جایزه جهانی بهینه کاوی : فلوریدا، آمریکا – ۱۲و ۱۳ آذر ۱۳۹۳

مزایای شرکت در جایزه بین المللی بهینه کاوی

·         به رسمیت شناختن عملکرد سازمان، افراد و تیم های مسئول فعالیت های مرتبط با بهینه کاوی در هر سازمان (سیستم و فرهنگ بهینه کاوی سازمان)

·         ایجاد سطوح انگیزشی جدید برای انجام پروژه های بهینه کاوی (بنچ مارکینگ) و دستیابی مبتکرانه به تجارب برتر

·         دریافت بازخورد از کارشناسان بین المللی در مورد چگونگی ایجاد رشد پایدار در رویکردهای بهینه کاوی (بنچ مارکینگ) درهر سازمان

·         آگاهی از تعهد سازمان  در حرکت روبه جلو ازطریق جستجوی تجربیات و دانش های نوین در سطح داخلی و بین المللی

تمام متقاضیانی که به دور دوم راه می یابند گواهی تقدیر دریافت خواهند کرد.

. فیلم ویدیویی مقالات ارائه شده متقاضیانی که به دور دوم راه یافته اند و نیز فیلم کامل مسابقه تجارب برتر در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

تمام متقاضیانی که به دور دوم راه می یابند یک رمز عبور و حق استفاده رایگان به مدت یک سال را برای BPIR.com (بهبود منابع عملکرد کسب و کار) دریافت می کنند

راه یافتگان به دور نهایی و برندگان جایزه جهانی بهینه کاوی جایزه مسابقه را دریافت خواهند کرد و برنده نهایی علاوه بر جایزه، یک رمز عبور دسترسی نامحدود یک ساله برای BPRI.COM دریافت می کند.

راه یافتگان به دور نهایی و برندگان نهایی از طیف وسیعی از تبلیغات رسانه ای منطقه ای و بین المللی برخوردار خواهند شد.

 

logo-samandehi